Daiva Babravičiūtė - Barzdelienė

 • ,,Fotografija - tai ne tik vaizdas, fotografija - tai jausmas, kuris gimsta matant vaizdą. Sugebėti įsijausti, pajausti, išjausti ir perteikti jausmus atrastuose vaizduose - mano didžiausia siekiamybė. Kartais valandų valandas blaškausi ieškodama vaizdo, galinčio atspindėti tam tikrą žmogaus būseną, savijautą ar emociją. O kartais užtenka tik vienos akimirkos. O kartais - pats vaizdas randa mane ir pasiunčia man tam tikrą žinutę, kuria tiesiog privalau pasidalinti.
  Paieška ir atradimai - tai mano nuolatinė būsena. Kiekvienu savo sustabdytu vaizdu noriu ir stengiuosi pasakyti daugiau, negu mato akis. Fotografija man - tarsi įrankis, padedantis analizuoti, atrasti, suprasti žmogų ir jo jausmų pasaulį. Tai tarsi gyvas pokalbis tarp manęs ir aplinkos, manęs ir žmogaus.
  Fotografiją atradau 2010 metais Londone, kuriame gyvenu iki šiol. Ir tuoj pat visa galva pasinėriau į įvairias fotografijos studijas, mokymus, praktikas ir projektus.
  Paskutiniąsias, trukusias kelis metus, fotografijos studijas Kingstono koledže užbaigiau 2017 metų liepą. Studijų metais dalyvavau koledžo rengtose foto darbų ekspozicijose. Taip pat savo darbus eksponavau ,,Trieste and the meaning of nowhere’’ parodoje, Four Corners Film galerijoje Londone su kitais menininkais.
  Jaučiuosi subrendusi savo atrastais fotografijos potyriais pasidalinti su kitais.``
   

  Šios unikalios menininkės darbus išvysite jau labai  greitai...

  Prekių nėra.